Drzwi Okna Bramy

Klasyczne drzwi wewnątrzlokalowe w naturalnej okleinie. sobota, 3 października 2015

Drzwi wewnętrzne Toledo to naturalny wybór klientów stawiających na klasyczny, ponadczasowy styl oraz wyjątkową jakość wykonania. Drzwi Toledo to produkt o tradycyjnym charakterze i solidnej konstrukcji, pasujący do wielu wnętrz lokali mieszkalnych i komercyjnych. Doskonale się sprawdzą w domach i mieszkaniach, znajdą również zastosowanie w eleganckich biurach i kancelariach.

Masywna konstrukcja ramowa skrzydła drzwi Toledo wykonana jest z klejonki drewna iglastego i płyty MDF. Technologia wykonania zapewnia wysoką odpornością na odkształcenia powodowane różnicą temperatur i wilgotnością powietrza. Całość skrzydła pokryta jest okleiną naturalną wykończoną matowym bezbarwnym lakierem. Skrzydło standardowo wyposażone jest w zawiasy czopowe wkręcane w ramiak, zapewniające regulację w 2 płaszczyznach. Zamek zapadkowo-zasuwkowy na klucz prosty, dostosowany pod wkładkę patentową lub z blokadą WC. Skrzydła przeszklone wypełnione są szkłem ornamentowym lub szkłem matowym hartowanym osadzonym w uszczelkach mocujących.
Drzwi przeznaczone do toalet i łazienek mogą być wykonane z podcięciem wentylacyjnym 20 mm, lub tulejami wentylacyjnymi. Tuleje wentylacyjne dobierane są zazwyczaj do okuć drzwi – klamki i zawiasów, lub kolorystyki powierzchni skrzydła. Tuleje z tworzywa sztucznego występują w szerokiej palecie kolorów, tuleje metalowe w kolorach srebro mat lub mosiądz.
Skrzydła drzwiowe Toledo oferowane są w eleganckiej stonowanej kolorystyce, dostępne pokrycie to paleta dębu satynowanego lub dębu klasycznego. Co istotne, drzwi są dość odporne na eksploatację i normalne zużycie. Powierzchnia skrzydeł z naturalnej okleiny odpowiednio pielęgnowana i konserwowana zachowuje estetyczny wygląd przez wiele lat.

Drzwi wewnątrzlokalowe Toledo przeszklone

Drzwi wewnątrzlokalowe Toledo 3

Drzwi Toledo wykonywane są w wariantach dwuskrzydłowych – skrzydła bierne produkowane są w wymiarach typowych lub niestandardowych. Możliwe jest również wykonanie drzwi przesuwnych ze skrzydłem w wersji bez przylgi, wyposażonym w okrągły pochwyt zamiast klamki.


Skomentuj pierwszy!


© 2012-2020Drzwi-Okna-Bramy